درباره ما

الرت ایران همراه همیشگی شما

درباره الرت ایران

الرت ایران، در سال 1392 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه سیستم های نظارتی و تجهیزات شبکه آغاز نمود و در ادامه به منظور خدمات رسانی هرچه آسان تر و سریع تر  به مشتریان  سایت حاضر را راه‌اندازی کرد. شما می‌توانید در الرت ایران انواع دوربین های مداربسته و تجهیزات شبکه را با بررسی و مقایسه به صورتی آسان و سریع انتخاب و خرید نمایید.ما در الرت ایران قصد داریم با هدف ارائه کالاهای اصل برندهای معتبر و با کیفیت و همچنین با قیمت مناسب به مصرف کنندگان نحوه ی خرید و ارائه ی خدمات اینترنتی  را  آسان تر سازیم.
اعتماد واطمینان از اصول اولیه تیم الرت ایران است . هدف ما  ایجاد بستری بر مبنای این دو اصل مهم بین ما و  مشتریان بوده و هست. در این راستا  الرت ایران تلاش می کند تا با ارائه ی  خدماتی بهتر و پشتیبانی مشتریان  و همچنین ارائه گارانتی  معتبر بر روی محصولات در تحقق هر چه بیشتر  آن هدف قدم بردارد.

خدمات نصب و راه اندازی

الرت ایران با سال ها تجربه در زمینه نصب و تعمیرات دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی و سابقه در انجام پروژه های موفق تلاش دارد با ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته بستری را برای مشتریان فراهم سازد تا بتوانند با اطمینان خاطر از مشکلات نصب سیستم ها اقدام به خرید کنند . تیم نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی و نظارتی الرت ایران متشکل از متخصصین نصب دوربین مداربسته و سیستم های هوشمند سازی منازل با تجربه بالا و ارزشمند در اجرای پروژه های متعدد و موفق میتواند تمامی پروژه های مرتبط را در کم ترین زمان و بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه دهد.

مشاوره و نصب رایگان دوربین مداربسته

در صورتی که برای تامین امنیت محیط مورد نظرتان نیاز به مشاوره و کارشناسی دارید الرت ایران متخصصین خود را به رایگان در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید با دیدی باز دوربین مدار بسته،سیستم دزدگیر و یا سیستم اعلام حریق مناسب فضای خود را انتخاب نمایید.

شما می توانید برای مشاوره رایگان، بازدید و ارسال نقشه جهت طراحی پروژه خود با شماره تلفن 02188807085 تماس حاصل فرمایید.

سبد خرید خروج