تمام شده

پچ کورد فیبرنوری لگراند LC-LC داپلکس سینگل مود

ویژگی های محصول

  • برند: لگراند(Legrand) فرانسه
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • تعداد کانکتور: Duplex
  • نوع کابل: Singlemode
  • رنگ کابل :زرد
  • رنگ کانکتور: آبی
مقایسه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری لگراند LC-LC داپلکس سینگل مود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.