تمام شده

پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-SC داپلکس مالتی مود

ویژگی های محصول

  • نوع کانکتور: SC-SC
  • تعداد کانکتور: Duplex
  • نوع کابل: Multimode
  • رنگ کابل آکوا :
  • رنگ کانکتور: کرم
مقایسه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-SC داپلکس مالتی مود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.