تمام شده

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود

ویژگی های محصول

  • برند : نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور: SC-SC
  • تعداد کانکتور: Simplex
  • نوع کابل: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
  • رنگ کانکتور: آبی
مقایسه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.