دوربین مداربسته ITR

دوربین مداربسته AHD برند ITR ( آی تی آر)

نمایش 1–20 از 62 نتیجه

دوربین مداربسته IP سری سیلور برند ITR

نمایش 1–20 از 31 نتیجه

آشنایی با برند های ITR

شرکت ایمن تصویر ردکا که از سال 1383 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده، با آغاز دهه 90 دو برند ITR و ویزیترون را به طور رسمی به بازار تجهیزات امنیتی معرفی کرد. زمینه فعالیت این دو برند در حوزه تولید دوربین های مدار بسته، پکیج های حفاظتی، دزدگیر های پیشرفته، دستگاه های ضبط تصویر، محصولات هوشمند ساز خانه و… می باشد.

گستره وسیع محصولات این برند ها و همچنین کیفیت غیر قابل مقایسه آن ها نسبت به سایر نماد های داخلی باعث شده تا روز به روز به کاربران محصولات این برند ها افزوده شود.

با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، خرید تجهیزات جدید و نو پس از بروز خرابی در محصولات الکتریکی و هوشمند وجود ندارد و مقرون به صرفه نیز  نمی باشد. در این جا است که اهمیت گارانتی و خدمات پس از فروش بیش از پیش به چشم می آید. برند های داخلی ITR و ویزیترون که تحت پوشش شرکت ردکا هستند کاملاً مورد حمایت قرار گرفته اند و به این ترتیب در صورت بروز مشکل، کاربر می تواند به سادگی و صرف هزینه بسیار کمی به حل مشکل بپردازد.

هر یک از برند های نام برده الویت های ویژه ای را برای خود در نظر گرفته اند و تنوع خاصی را برای محصولات خود ایجاد کرده اند تا دست شما به عنوان خریدار باز تر باشد.

سبد خرید خروج