نحوه ارسال

همراهان الرت ایران می توانند بر اساس نوع  محصول خریداری شده خود  یکی از روش های ارسال زیر را انتخاب نمایند:

ارسال تیپاکس

هزینه ارسال بار توسط تیپاکس براساس وزن و حجم کالا طبق تعرفه های تیپاکس محاصبه می گردد و  به عهده مشتری می باشد.

ارسال تهران 

ارسال اکسپرس تهران
ارسال سفارشات تهران مخصوص مناطق داخل تهران بوده و شامل کالاهایی است که توسط پیک موتوری قابل ارسال باشند  و در صورت انتخاب این روش طی سفارش آنلاین هزینه ارسال با توجه به مسیر به صورت  جداگانه توسط پیک موتوری به مشتری اعلام شده و دریافت می گردد.

ارسال  به شهرهای دیگر  به جز تهران 

پست پیشتاز – در صورت انتخاب ارسال پست پیشتاز ،کالا توسط پست پیشتاز  برای شما ارسال خواهد شد و زمان تقریبی تحویل کالا بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد حداکثر تا 2 روز کاری میباشد و مبلغ آن به صورت اتوماتیک به جمع فاکتور اضافه خواهد شد هزینه ارسال پستی نیز بر اساس وزن و حجم کالا محاصبه می گردد .

ارسال از طریق پست هوایی

هزینه ارسال محصول  تا پست هوایی  30000 تومان می باشد و باقی هزینه های ارسال  تا محل استقرار مشتری به صورت پس کرایه بر اساس تعرفه پست هوایی محاسبه و دریافت می گردد .

باربری

باربری

 مشتریان  در صورت انتخاب این گزینه میتوانند نام باربری دلخواه خود را در توضیحات سفارش قید کنند تا کالا از همین طریق ارسال گردد .

هزینه ارسال کالا تا ترمینال و باربری  با موتور 

بر اساس حجم و وزن  در صورت زیاد بودن  60000 تومان 

بر اساس حجم وزن در صورت معولی بودن  30000 تومان 

 

تحویل درب انبار 

 مشتریان عزیز الرت ایران می توانند پس از هماهنگی کالای خریداری شده خود را درب انبار الرت ایران تحویل گیرند توجه داشته باشید که هزینه 15000 تومان بابت بسته بندی و پردازش به مبلغ فاکتور افزوده خواهد شد.

 

ما در فروشگاه الرت ایران می دانیم دریافت سریع کالا برای مشتریانمان مهم است، بنا بر این تمام تلاشمان را برای پردازش و تحویل سریع و همراه با اطمینان محصول را برای شما به کار می بندیم.