تمام شده

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس مالتی مود

ویژگی های محصول

  • برند: نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • تعداد کانکتور: Duplex
  • نوع کابل: Multimode
  • رنگ کابل  نارنجی
  • رنگ کانکتور  کرم
مقایسه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس مالتی مود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.