قبل
بعدی

خرید دوربین مداربسته

این روزها به دلیل افزایش اهمیت  امنیت محیط ،  نصب دوربین مداربسته در هر فضا ضرورت بیشتری پیدا کرده است از این رو انتخاب دوربین مداربسته برای محیط  نیز موضوعی قابل تامل است.

نکته مهم و قابل توجه در بحث خرید دوربین مداربسته برند و قیمت این دوربین هاست که به ما کمک می کند تا دوربین مداربسته با قیمت مناسب را انتخاب کنیم.

اما در اکثر مواقع انتخاب برند با قیمت قابل قبول کار اسانی نیست نکته قابل توجه دیگر در بحث خرید محصولات امنیتی گارانتی معتبر دوربین مداربسته است.

از طرفی بدون شک پس از اتمام نصب دوربین های مداربسته در محیط  انتقال تصویر از طریق نرم افزار دوربین مداربسته مهم ترین اقدامی است که باید انجام شود  و باید از طریق تیم حرفه ای نصب و راه اندازی دوربین مداربسته صورت پذیرد.

گارانتی

ما در الرت ایران با ارائه گارانتی 24 و 36 ماهه ایمن تصویر ردکا و ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید محصولات و نصب رایگان دوربین مداربسته بعد از خرید تلاش داریم

تا در تمامی مراحل خرید و نصب مشتریان را همراهی کنیم.

دوربین مداربسته

برندهای دوربین مداربسته

برندهای فعال  در حوزه دوربین های مداربسته متنوع اند برندهای با کیفیتی چون آی تی آر ، ویزیترون ، هایک ویژن داهوا و تیاندی ما در الرت ایران تلاش داریم تا بتوانیم بهترین های هر یک از برند ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان بگذاریم.

همکاران تجاری الرت ایران